Właśnie otrzymaliśmy informację, że Rada Miasta w Sokołowie Małopolskim przegłosowała apel do posłów w sprawie skandalicznego wyroku Naczelnego Sądu Administracyjnego z 10 października. 

 Właśnie otrzymaliśmy informację, że Rada Miasta w Sokołowie Małopolskim przegłosowała apel do posłów w sprawie skandalicznego wyroku Naczelnego Sądu Administracyjnego z 10 października. Przypomnijmy: Sąd ten uznał, że na podstawie zagranicznych aktów stanu cywilnego w Polsce może zostać zaakceptowane, iż dziecko ma dwoje rodziców tej samej płci. Jest to wstęp do uznawania homozwiązków i homoadopcji przez polskie prawo.
Nasze stowarzyszenie zwraca się do samorządów, by apelowały do posłów o natychmiastowe ustawowe uregulowanie sprawy. Trzeba natychmiast zatkać szczelinę w prawie uczynioną tym wyrokiem. Muszą o to walczyć samorządy, gdyż to Urzędy Stanu Cywilnego w każdej gminie będą musiały rejestrować akty stanu cywilnego zawierające nieakceptowalny zapis o dwojgu rodziców tej samej płci. 
Dziękujemy i gratulujemy Burmistrzowi Sokołowa Małopolskiego Andrzej Ożóg za szybkie i skuteczne przeprowadzenie uchwały!
Osoby zainteresowane tym tematem prosimy o kontakt na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Uchwała

Europa Tradycja

Stowarzyszenie Europa Tradycja

mail: stowarzyszenie@europatradycja.pl      

Numer KRS: 0000763858

Konto bankowe nr: 66109025900000000149616847  

2023, EuropaTradycja.pl